29 Şubat 2012 Çarşamba

Kartalkaya'yı AteşleyenlerHayalin bir dağın tepesine karlarla kaplı olsa da ateşle iz bırakmak kadar zor bir şey olsa bile peşini bırakma. Önce hayal eder, sonra o hayale inanırsın; nasıl yapabileceğini tasarlar ve denersin, yılmadan. Yeterince denersen, neden olmasın?

Onlar tam da bunu yaptı. Karlarla kaplı Kartalkaya’nın zirvesine ateşle iz bırakabileceklerine inandılar. Burn, sadece ihtiyaç duydukları cesaret ve enerji desteğini sağlayarak bir hayali ateşledi. Onlar da tutkularının peşinde yola çıktılar. Boardlarını hazırladılar, pompalarla modifiye ettiler, rampalarını kurdular ve kaydılar. Olmadı, baştan aldılar, onları amaçlarına ulaştıracak şartları gerçekleştirmeyi başarana kadar, tekrar tekrar.

Ve 3. gün de bitip gece yarısı olduğunda Kartalkaya’da istedikleri ateşi yakmayı başardılar. Çektikleri videoyla da ‘İçindeki kıvılcım nasıl kocaman bir ateşe dönüşür’ü hepimize gösterdiler. Tutku ve cesaretle yanmayacak ateş yoktu, inandık. Burn, gençleri tutkularından başka bir şeye kulak asmadan, istediklerini alana kadar denemeye, vazgeçmeden denemeye çağırıyor. Tutkuları cesaretle besleyen kocaman bir ateş yakmak için Burn gençleri ateşlemeye devam edecek.

İçindeki kıvılcımı farket ve büyüt. Burn ateşler.

http://www.facebook.com/BurnTurkiye

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

 1. Olá, amei o blog. Visite o meu e se gostar segue!
  Eu retribuirei e seguirei o seu ;)

  www.gleikka.blogspot.com

  beijo com carinho

  YanıtlaSil
 2. Mükemmel bir ŞOV,her birini ayrı ayrı kutluyorum ve de öpüyorum.Bu nasıl çılgınlıktır azimleri ve coşkuları hiç sönmesin...Yakında Okan Bayülgen'in programında görürsem doğrusu hiç şaşırmam ki bu tam Okanlık:)
  Çok teşekkür ediyorum bu harika şovu paylaştığın için.Sevgiler İyi geceler

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...