2 Mayıs 2018 Çarşamba

Triko Zamanı

Bahar ayları, ince trikolarımızı dolaplardan çıkarmanın tam zamanıdır. Yanınıza alacağınız bir ceketle akşam vakitlerinde üşümeden kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ben bu yırtık detaylı trikoyu çok sevdim ki hiç kazak insanı değilimdir. Toprak tonlarını sevdiğim için ben bu rengi tercih ettim ama bir de açık mavisi vardı siz daha renkli seçimler yapıyorsanız buradan bir göz atabilirsiniz. 

Küçük çantaları çok kullanışlı bulmadığımı daha önce de belirtmiştim. Ama işe yaradığı zamanlar olmadığını da söyleyemem. Elinizin altında bulunmasında fayda var. Bu kahve/yeşil renkli çantayı Zafuldan aldım. 

It is sweaters time. I bought this lovely ripped knit sweater from Zaful. I love earth color so i prefered this light apricot sweater but there is also light blue one if you prefer to wear colorful clothes. 

I usually don't prefer small bags in my daily life but there is always a place for small bags in my life because i mostly prefer them when i going out at nights. This bag is so lovely and although it not very large it is so useful;)

Zaful sweater // Zaful Bag // Zara skirt // Adidas Superstar shoes // 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...