24 Ağustos 2011 Çarşamba

“all Originals Party” öncesinde bir orijinal yarışma

adidas Originals ile Parti Stilini Yarat

“istanbul is all in” diyerek 17 Eylül 2011 Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek, sürprizlerle dolu “all Originals Party” öncesinde adidas Originals, Facebook fan sayfası üzerinden çok orijinal bir yarışma başlattı. adidas Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp, fotoğraflayarak facebook@adidas.com adresine gönderenler arasından en iyi 3 parti stilinin sahibini, “all Originals Party” davetiyesi, adidas Originals hediye çeki ve XOXO The Mag Dergisi’nin Ekim sayısında yer alacak moda çekiminde modellik yapma şansı bekliyor. Başvurular 12 Eylül’e kadar devam ediyor.


İlk kez geçtiğimiz yıl, sokak partisi coşkusunu adidas Originals Street Party ile İstanbul’a taşıyan ve yaklaşık 8 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen çok büyük bir organizasyona ev sahipliği yapan adidas Originals, 2009’da “House Party” teması ile başlattığı ve 2010’da “Street Party” konsepti ile sürdürdüğü orijinallik kutlamalarına devam ediyor ve bu yıl da 17 Eylül’de özel bir partiye imza atıyor. Sokak modasının ikonik markası adidas Originals, “all Originals Party” öncesinde ise farklı projelerle tutkunlarını orijinallik kutlamalarına katılmaya davet ediyor.

adidas Originals ile parti stilini yarat, all Originals Party’de en stil sen eğlen
adidas Originals’ın parti kapsamındaki ilk orijinal projesi, Facebook üzerinden yürütülen bir fotoğraf yarışması. “adidas Originals ile Parti Stilini Yarat” adlı yarışmaya, adidas Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp fotoğraflayarak facebook@adidas.com adresine gönderen herkes katılabiliyor. Seçilen en iyi 3 parti stilinin sahibi, “all Originals Party” davetiyesi ile beraber adidas Originals hediye çeki kazanıyor. Ayrıca kazananlar XOXO The Mag Dergisi’nin Ekim sayısında yer alacak adidas Originals moda çekiminde modellik yapma şansı da elde ediyor. Başvuruların 12 Eylül’e kadar devam edeceği ve kazananların 14 Eylül’de açıklanacağı yarışma ile ilgili duyuru ve en güncel bilgiler www.facebook.com/adidasoriginals adresinden takip edilebiliyor. 


Orijinalliği İstanbul’da yaşayanların partisi
all Originals Party, İstanbul sokaklarından çıkan, sokağa ait tüm unsurları bir araya getirecek. Dans müziğinin dünya çapındaki isimlerinden günümüzün yükselen yerli grupları ve DJ’leri parti katılımcılarını müzikleri ile coşturacak. Partide, geçmişten bugüne adidas Originals tarihinin anlatılacağı çok özel bir sergi alanı, aktivite alanı, sahne ve yiyecek ve içecek alanları gibi özel bölümler bulunacak. Profesyonel kaykaycılar ve dansçılar gösteriler yapacak. Trombolin ve grafiti alanlarında parti katılımcıları özgürce eğlenirken, Styling alanında diledikleri adidas Originals kıyafetlerini deneyip, stil önerileri alacak.

 Biletler, Biletix’te
Saat 15.00 itibariyle kapı açılışının gerçekleşeceği partide, Radio adidas Originals standından da gün boyu yeni nesil elektronik müzik, house, disco, indie-rock, downtempo ve lounge müzikleri yükselecek. all Originals Party biletleri 40 TL’lik satış fiyatıyla Biletix’ten temin edilebilecek.

2 yorum:

  1. Tatlım bu parti gitgide daha da ilgimi çekiyor benim :) bir şeyi tam anlamadım adidas mağazalarında yaptığımız kombini giyip mağazada mı çekeceğiz yoksa ordan beğendiklerimizi alıp herhangi bir yerde mi çekim yapacağız? fırsat bulursam kesinlikle katılmak istediğim bir yarışma ve event! :)

    http://betwinus.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Giz'cim mağazada çekileceksin fotoğrafı,evet;)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...