12 Ağustos 2011 Cuma

Transparan,Puantiye Ve Olivia Wilde
Olivia'nın cool ve sexy bir duruşu olduğunu düşünüyorum.Bir kot ve bir tshirtle bile güzel görünen bir kadın.

Hepimiz maxi elbiselere zaten bayılıyoruz biliyorum.Peki Olivia'nın küçük puantiyeli,transparan elbisesini de sevdik mi?Ben çok sevdim.Dekoltesi,renkler,saç,makyaj her şey yerli yerinde.Belinde ki ince kemer ve yine elbisenin kumaşından ama elbisenin ters renginde ki fuları da elbiseye ayrı bir hava katmış değil mi?

9 yorum:

 1. ben bir puantiye aşığı olarak,bu elbiseye ve elbisenin Olivia'nın üzerindeki duruşuna bayıldım.kırmızı ruju ve geriye doğru taranıp,kabartılmış saçlarıyla çok nostaljik ve güzel görünüyor :)

  YanıtlaSil
 2. muh-te-şem! elbise inanılmaz güzel gerçekten :)

  sadece saçından emin değilim, farklı bir model daha iyi olabilir miydi diye.. bir de ona koyu saçı daha çok yakıştırıyorum ben..  http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. vuuuvvvv çok seksiiii.... çok beğendim...

  YanıtlaSil
 4. ne güzel bir elektriği var bu kadının dimi? yüzü ışıl ışıl , cildi şahane... güzel gözleri ise... yorumsuz...güzel post olmuş, ellerine sağlık ...sevgiler...


  http://gozdenin-gozunden.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. wow çok iddalı... siyah beyaz ve puantiye elbiseler kırmızı ruj ne de çok yakışıyor..

  dujufashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. çok hoş olmuş her şeyiyle uyum içinde, tebrikler:)

  http://modaderyasi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 7. God she looks amazing - love the spots and the red lips.
  Axx

  YanıtlaSil
 8. Tatlim galiba tek begenmeyen ben olucam ^^ Bu kadin çok ho$, makyajida, saçida güzel olmu$ ! Elbiseye gelince, beni rahatsiz eden bir $ey var ama bilmiyorum. Seksiligi a$mi$, sanki fazla göstermi$ ... Tabi bu sadece benim dü$üncem ;)

  Öpüldün

  YanıtlaSil
 9. Olivia Wilde oldukça sexy ve cesur elbisesini harika taşımış. Tek saçlarına bant kullanmasa daha mı iyi olurdu acaba diye düşündüm ama o da hoş aslında bütün olarak bakınca :)


  http://betwinus.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...