4 Şubat 2015 Çarşamba

Sevgililer Günü Hediyeniz Boyner'den


Sevgililer günü yaklaşırken hediye heyecanı da başladı. Sevdiğiniz için hediye seçmekten daha keyifli ne olabilir ki? 

14 şubat gibi özel günler için bir çok hediye seçeneği mevcut ama karar verebilmek bazen zor olabiliyor. Eğer hediye seçimi konusunda zorlanıyorsanız kolaya kaçarak kozmetik ürünlerini almayı düşünebilirsiniz. Mesela sevgilinizin çok sevdiği, kullanmaya kıyamadığı bir parfümü ya da yepyeni bir deneyim için son çıkan cilt bakım ürünlerinin sevgililer gününe özel hediye setlerini alabilirsiniz. Yanına sevginizi de katınca harika bir 14 şubat geçirebilirsiniz.

Boyner online dan sevgililer günü hediyesi seçmek çok kolay. Bütün kozmetik ürünlerini aynı yerde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Hangisini seçeceğiniz sizin zevkinize kalmış.Benim gibi sevgilisi olmayanlar da 14 şubatı atlayamadığına göre , bir şekilde hayatta kalacak. Biz de kendi kendimize hediye alabilir, kendimizi şımartabiliriz. Ben 14 şubat hediyemi buldum bile. Estee Lauder'ın 12'li far ve 2'li allık paleti tam bana göre. Özellikle bol bol seyahat ediyorsanız bu palet çok işinize yarayacaktır. Palette saten, mat ve pırıltılı farlar ve pembe tonlarında 2 allık bulunuyor. Bence siz de elinizi çabuk tutun, hediye seçimini son dakikaya bırakmayın;)

Ayrıca Boyner' de 11-15 Şubat tarihleri arasında, kozmetikte 2. ürüne %50 indirim ve 250TL alışverişlerde 40TL hediye çeki kampanyası var. Bu kampanyaları Boyner mağazalarında ve Boyner.com.tr bulabilirsiniz.

Şimdiden sevgiler gününüz kutlu olsun. Sevgiye boğulacağınız bir gün olsun;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...